Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO BOUFEN

 

 

Regulamin określa zasady prowadzenia sprzedaży w sklepie internetowym BOUFEN przez firmę Boufen Urszula Prościak, Chojnicka 58, 70-737 Szczecin zarejestrowanej w ewidencji działalności gospodarczej pod nr regon: 810984854.

Towary
1. Wszystkie oferowane przez nas towary są nowe.
2. Firma Boufen wystawia paragony lub faktury VAT na wszystkie sprzedawane towary. Chęć otrzymania faktury należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia przy jego składaniu.

Ceny
1. Wszystkie ceny wyrażone są w PLN w kwotach brutto zawierających podatek VAT.

Zamówienia
1. Zamówienia przyjmowane są przez cały czas (24h na dobę 7 dni w tygodniu) pracy sklepu internetowego BOUFEN  poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu.
2. Wypełniając i przesyłając nam wypełniony formularz rejestracyjny Klient potwierdza zawarte w nim dane jako prawdziwe. Warunkiem realizacji składanych zamówień jest prawidłowe wypełnienie formularza i podanie wszystkich niezbędnych informacji.
3. W przypadku niedostępności lub problemów z realizacją zamówienia Sprzedający skontaktuje się z Klientem, w sprawie ustalenia sposobu i czasu realizacji zamówienia.
4. W przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu z Klientem z przyczyn leżących po stronie Klienta (np. dane Klienta są niepełne lub nieprawidłowe) zostanie ono uznane jako niezłożone po upływie 7 dni roboczych.

Termin realizacji zamówienia
1. Wysyłka zamówionych towarów następuje:
a) przesyłka płatna przy odbiorze (pobranie) – po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia w dni robocze, do 48 h;
b) przesyłka płatna przelewem na konto bankowe – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Boufen Sp. z o.o. w dni robocze, do 48 h.

Płatności
1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- płatność przy odbiorze – przesyłka za pobraniem,
- płatność przelewem bankowym bezpośrednio na konto Boufen Urszula Prościak
Numer konta bankowego Boufen Urszula Prościak : GBS w Barlinku  
52 8355 0009 0039 8367 2000 0001

Zwroty i reklamacje
1.  Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie Boufen bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, dokonując odstąpienia od umowy.
2.  Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze.
3. Zwrot należnej kwoty nastąpi w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
4. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady lub uszkodzenia, powinien odesłać go na adres: Boufen, Radosna 10, 70-752 Szczecin. Do odesłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki z reklamacją. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli to nie będzie możliwe firma Boufen zwróci Klientowi pełną należność.

Ochrona praw osobowych i polityka prywatności
1. Dane osobowe gromadzone są przez firmę Boufen z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. Zalogowanie się do systemu oznacza zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych wyłącznie przez firmę Boufen. Każdy klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia przez wysyłanie wiadomości elektronicznej na adres: biuro@boufen.pl
2. Firma Boufen zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji związanych tylko i wyłącznie w sprawach związanych z serwisem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl